Marka, która jest pionierem chłodnictwa, uzupełniła linię Built-In o nowe modele, których funkcjonalność nie ma sobie równych. Ponadczasowy design, najwyższa jakość wykończenia i charakterystyczna żaluzja dekoracyjna ze stali szlachetnej, nie pozwolą przejść obok nich obojętnie. 

Dostępne w wielu rozmiarach i konfiguracjach, wykończone w stali szlachetnej lub przygotowane do montażu paneli meblowych - modele Built-In perfekcyjnie dopasują się zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych kuchni.

Sub-Zero jak zawsze dba o wszystkie trzy filary optymalnego przechowywania żywności: precyzyjna kontrola temperatury, kontrola wilgotności oraz unikalny system filtrowania powietrza, który eliminuje bakterie, wirusy oraz pleśń.

Unikalny dla marki jest system dwóch oddzielnych obiegów powietrza - dla chłodziarki i zamrażarki, gdyż każda z tych przestrzeni potrzebuje odmiennych parametrów. Chłodne i wilgotne powietrze dla chłodziarki oraz bardzo zimne i suche powietrze dla zamrażarki. Dzięki temu żywność pozostaje dłużej świeża, a w zamrażarce nie znajdziemy grama szronu.

Wbudowany system filtrowania powietrza, eliminuje starzenie się produktów a system filtrowania wody zapewni nam nie tylko bezzapachowy lód w automatycznej kostkarce ale i wodę zdatną do picia.


Funkcje

Automatyczna Kostkarka

Posiada funkcję "max ice", która zwiększa wydajność o 30% na okres 24 godzin.

System Filtrowania Powietrza

Wiele świeżych produktów wytwarza gaz etylenowy, naturalny składnik który przyspiesza procesy starzenia. Produkty Sub-Zero z serii zintegrowanej wyposażone są standardowo w anty-drobnoustrojowy filtr (opracowany wraz z NASA) który oczyszcza powietrza z etylenu, pleśni, wirusów oraz bakterii w 20 minutowych odstępach.

Chłodziarko-Zamrażarka z Szufladą

Modele serii Built-In w konfiguracji "oven-and-under" posiadają łatwy dostęp do chłodziarki, której drzwi otwierają się na oścież  oraz zamrażarkę w formię wygodnej szuflady.

Oświetlenie LED

Energooszczędne oświetlenie LED, które można skalować w zależności od upodobań.

Karty Świeżości

Każdy produkt spożywczy wymaga innego rodzaju przechowywania, dlatego w naszych urządzeniach umieściliśmy specjalne karty informacyjne, które podpowiedzą jakie są optymalne warunki dla poszczególnych pozycji.

System Filtracji Wody

Zaprojektowany aby zredukować niebezpiecznie związki, wirusy i bakterie dla uzyskania najlepszej jakości wody. Łatwo wymienialny, kiedy chłodziarka poinformuje o końcu żywotności filtra.

Krystaliczne Wnętrze, Półki Pokryte Nano-Technologią

Bardzo cienka warstwa powłoki zapobiega rozlewaniu się płynów, dzięki czemu wnętrze jest proste w czyszczeniu.

Szuflady o Podwyższonej Wilgotności/Obniżonej Temperaturze

Szuflady zlokalizowane strategicznie bliżej parownika, co zapewnia temperaturę o kilka stopni niższą od pozostałej części chłodziarki. Specjalne uszczelnienie pozwala zachować wyższą wilgotność w środku.

Wszechstronny Design

Modele linii Built-In mogą być wyposażone w wysokiej jakości panele ze stali szlachetnej bądź przygotowane do montażu własnych paneli meblowych. Dzięki temu wpasują się do każdego wnętrza. W akcesoriach możecie Państwo dobrać odpowiednie uchwyty i inne detale, które pozwolą zindywidualizować wygląd urządzenia. 

System Podwójnych Kompresorów

Dla chłodziarki oraz dla zamrażarki istnieją dwa oddzielne systemy chłodzenia, z których każdy ma swój kompresor. Dzięki temu Twoje lody w zamrażarce są bardziej kremowe, sałata chrupiąca a lód z kostkarki nie pachnie rybą. Wszystko abyś miał największa przyjemność z przebywania w kuchni.

 Inne funkcje

  • Regulowana Przegroda na Nabiał
  • Dwie regulowane oraz jedna stała półka w drzwiach
  • Trzy regulowane półki szklane
  • Szuflada do przechowywania z przedziałkami


Dane techniczne

Szerokość 914 mm
Wysokość 2134 mm
Głębokość 610 mm
Klasa Energetyczna A+
Zużycie Energii 415 kWh/rok
Poziom Hałasu 36 db(A)
Pojemność Chłodziarki 367 L
Temperatura Chłodziarki 1-7 °C
Waga Transportowa 234 kg
Napięcie 220-240 V
Obciążenie Elektryczne 4 A
Podłączenie Elektryczne 13 A
Produkcja Lodu 1.8-3.0 kg/dzień
Pojemność Zamrażarki 143 L
Temperatura Zamrażarki -15 - -21 °C
Głębokość Półek 320 mm
Strefy Temperatur 2
Głębokość bez Drzwi 610 mm

Rezerwujemy możliwość do małych odchyleń od oficjalnych danych technicznych.