Model Chłodziarko-Zamrażarki French Door jest najnowszym modelem z linii chłodziarek. Styl jest bardzo popularny ze względu na wygląd, jak i funkcjonalność. Podobnie jak wszytki pozostałe modele Sub-Zero, urządzenie utrzymuje nasze rygorystyczne standardy niezawodności i wydajności.

Seria Built-In Sub-Zero dba o wszystkie trzy filary optymalnego przechowywania żywności: precyzyjna kontrola temperatury, kontrola wilgotności oraz unikalny system filtrowania powietrza, który eliminuje bakterie, wirusy oraz pleśń.


Funkcje

System Filtrowania Powietrza

Wiele świeżych produktów wytwarza gaz etylenowy, naturalny składnik który przyspiesza procesy starzenia. Produkty Sub-Zero z serii zintegrowanej wyposażone są standardowo w anty-drobnoustrojowy filtr (opracowany wraz z NASA) który oczyszcza powietrza z etylenu, pleśni, wirusów oraz bakterii w 20 minutowych odstępach.

Chłodziarko-Zamrażarka z Szufladą

Modele serii Built-In w konfiguracji "oven-and-under" posiadają łatwy dostęp do chłodziarki, której drzwi otwierają się na oścież  oraz zamrażarkę w formię wygodnej szuflady.

Szuflady o Podwyższonej Wilgotności/Obniżonej Temperaturze

Szuflady zlokalizowane strategicznie bliżej parownika, co zapewnia temperaturę o kilka stopni niższą od pozostałej części chłodziarki. Specjalne uszczelnienie pozwala zachować wyższą wilgotność w środku.

System Podwójnych Kompresorów

Dla chłodziarki oraz dla zamrażarki istnieją dwa oddzielne systemy chłodzenia, z których każdy ma swój kompresor. Dzięki temu Twoje lody w zamrażarce są bardziej kremowe, sałata chrupiąca a lód z kostkarki nie pachnie rybą. Wszystko abyś miał największa przyjemność z przebywania w kuchni.

Wewnętrzny Dyspenser Wody

Ergonomicznie zlokalizowany w środku chłodziarki, zapewna chłodną, filtrowaną wodę.

Największa Pojemność

Model French-Door oferuje aż 708 litrów pojemności.

Kontrola Temperatury

Unikalny system pilnuje temperatury do 1 stopnia C. Na bieżąco monitorowana jest temperatura w każdej części urządzenia, aby Twoje produkty były najlepiej zachowane.

Szuflada Deli

Szuflada, posiadająca system soft-close, zapewni dużo miejsca na mięsa, sery i inne produkty. Specjalne przegródki pozwolą zachować porządek.

Regulowane Półki

Wnętrze chłodziarki oraz zamrażarki można dowolnie dostosować do swoich potrzeb. Poza regulowanymi półkami, można regulować wnętrze szuflad oraz półki na drzwiach.

Magnetyczne Zamknięcie Drzwi

Unikalny system magnetyczny oraz bardzo dokładna izolacja, blokują zimne powietrze w środku. Nawet przy przerwach w dostawie prądu, temperatura zostanie zachowana na dłużej.

Oświetlenie LED

Energooszczędne oświetlenie w technologii LED zapewni piękną prezentację produktów.

Dwu-Kolumnowe Półki

Model 107cm French-Door jest jedynym, produkcji Sub-Zero urządzeniem, które posiada dwie kolumny półek w środku. Pozwala to na pełną wszechstronność regulacji.

Karty Świeżości

Specjalne karty ukryte w środku informują o optymalnym czasie przechowywaniu wielu rodzajów produktów.

Szczegółowo Testowane

Każde urządzenie produkcji Sub-Zero jest rygorystycznie testowane, po produkcji, która odbywa się w USA. Testy trwają minimum przez 24 godziny, przed spakowaniem urządzenia i przygotowaniem do wysyłki. 

Sub-Zero powinno być niezawodne przez minimum 20 lat.

Automatyczna Kostkarka

Posiada funkcję "max ice", która zwiększa wydajność o 30% na okres 24 godzin.

 Inne funkcje

  • Regulowana Przegroda na Nabiał
  • Dwie regulowane oraz jedna stała półka w drzwiach
  • Trzy regulowane półki szklane
  • Szuflada do przechowywania z przedziałkami