Nowe podejście do chłodnictwa. Cała technologia znana z dużych modeli Sub-Zero została zaimplementowana do nowej serii zintegrowanej, która pozwoli się dopasować do każdej kuchni. Brak dekoracyjnego grilla, widocznych uchwytów pozwoli zabudować produkty w dowolną zabudowę meblową.

Zamrażarka Sub-Zero ICBIC-18FI o szerokości 457mm zapewnia 118 litrów pojemności dla wszystkich Twoich produktów.

Unikalny system kompresorów zapewnia bardzo zimne i suche powietrze, dzięki czemu przechowywane produkty nie są pokryte szronem.

System filtrowania wody zapewni nam bezzapachowy lód, którego produkcja może być przyspieszona w trybie "max ice".

Wnętrze pokryte nanotechnologią, która zapobiega rozlewaniu się płynów oraz ułatwia czyszczenie - podświetlenie w technologii LED a całość intuicyjnie sterowana poprzez dotykowy wyświetlacz.

Zintegrowane produkty Sub-Zero można zabudować w dowolne panele meblowe bądź zamówić wysokiej jakości fronty ze stali nierdzewnej wraz z uchwytami.


Funkcje

Standardowa wysokość

Wszystkie produkty serii zintegrowanej mają wysokość 2134mm co pozwala na połączenie z innymi produktami np. chłodziarkami do wina w jednym rzędzie.

Oświetlenie LED

Energooszczędne oświetlenie w technologii LED, które możesz dostosować do swoich preferencji.

Ekran Dotykowy

Interaktywny oraz intuicyjny ekran pozwala precyzyjne określić parametry pracy chłodziarki oraz zapewnia dostęp do wszystkich jej funkcji.

Automatyczna Kostkarka

Posiada funkcję "max ice", która zwiększa wydajność o 30% na okres 24 godzin.

System Filtracji Wody

Zaprojektowany aby zredukować niebezpiecznie związki, wirusy i bakterie dla uzyskania najlepszej jakości wody. Łatwo wymienialny, kiedy chłodziarka poinformuje o końcu żywotności filtra.

 Inne funkcje

  • 3 Regulowane Półki
  • 5 Szuflad do Przechowywania
  • 5 Półek w Drzwiach