Teraz możesz zamówić nasze urządzenie nawet do małej kuchni.

Nowy model chłodziarko-zamrażarki o szerokości 610mm zapewni najwyższe standardy przechowania.

Filtr powietrza, opracowany wraz z NASA zapewnia wydłużoną świeżość wszystkich produktów oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy z chłodziarki. Wszystko dzięki technologii wyodrębnienia i zutylizowania gazu etylenowego, który wytwarzają świerze produkty, w procesie powtarzanym co 20 minut. Opatentowany system domykania drzwi sprawia, że urządzenie jest energooszczędne oraz zapobiega gwałtownemu wzrostowi temperatury w przerwach w dostępie do prądu. Wnętrze jest podświetlone w technologii LED a półki pokryte nanotechnologią zapobiegają rozlewaniu się płynów oraz przywieraniu brudu.


Funkcje

System Filtrowania Powietrza

Wiele świeżych produktów wytwarza gaz etylenowy, naturalny składnik który przyspiesza procesy starzenia. Produkty Sub-Zero z serii zintegrowanej wyposażone są standardowo w anty-drobnoustrojowy filtr (opracowany wraz z NASA) który oczyszcza powietrza z etylenu, pleśni, wirusów oraz bakterii w 20 minutowych odstępach.

Szuflady o Podwyższonej Wilgotności/Obniżonej Temperaturze

Szuflady zlokalizowane strategicznie bliżej parownika, co zapewnia temperaturę o kilka stopni niższą od pozostałej części chłodziarki. Specjalne uszczelnienie pozwala zachować wyższą wilgotność w środku.

Ekran Dotykowy

Interaktywny oraz intuicyjny ekran pozwala precyzyjne określić parametry pracy chłodziarki oraz zapewnia dostęp do wszystkich jej funkcji.

System Podwójnych Kompresorów

Dla chłodziarki oraz dla zamrażarki istnieją dwa oddzielne systemy chłodzenia, z których każdy ma swój kompresor. Dzięki temu Twoje lody w zamrażarce są bardziej kremowe, sałata chrupiąca a lód z kostkarki nie pachnie rybą. Wszystko abyś miał największa przyjemność z przebywania w kuchni.

Znikająca Chłodziarka

Każde urządzenie serii Zintegrowanej przychodzi przygotowane do pełnej zabudowy. Istniej możliwość zamówienia paneli ze stali szlachetnej oraz uchwytów.

Jedne Drzwi

Dla najlepszych efektów wizualnych, kolumna chłodziarko-zamrażarki 610mm posiada jeden panel drzwi.

Krystaliczne Wnętrze, Półki Pokryte Nano-Technologią

Bardzo cienka warstwa powłoki zapobiega rozlewaniu się płynów, dzięki czemu wnętrze jest proste w czyszczeniu.

Szczegółowo Testowane

Każde urządzenie produkcji Sub-Zero jest rygorystycznie testowane, po produkcji, która odbywa się w USA. Testy trwają minimum przez 24 godziny, przed spakowaniem urządzenia i przygotowaniem do wysyłki. 

Sub-Zero powinno być niezawodne przez minimum 20 lat.