Nowe podejście do chłodnictwa. Cała technologia znana z dużych modeli Sub-Zero została zaimplementowana do nowej serii zintegrowanej, która pozwoli się dopasować do każdej kuchni. Brak dekoracyjnego grilla, widocznych uchwytów pozwoli zabudować produkty w dowolną zabudowę meblową.

Zintegrowana seria Sub-Zero dba o wszystkie trzy filary optymalnego przechowywania żywności: precyzyjna kontrola temperatury, kontrola wilgotności oraz unikalny system filtrowania powietrza, który eliminuje bakterie, wirusy oraz pleśń.

Sub-Zero ICBIC-36RID to chłodziarka o szerokości 914mm, która zapewnia 606 litrów pojemności w przestrzeni na górze oraz dwóch pojemnych szufladach. Może być w pełni zintegrowana z dowolnymi frontami meblowymi, istnieje również możliwość zamówienia wysokiej jakości paneli ze stali nierdzewnej z uchwytami. Posiada również wewnętrzny dyspenser wody, która przechodzi przez zaawansowany system filtrów i jest zdatna to picia.

Jak wszystkie produkty serii zintegrowanej, wysokość produktu to 2134mm. Standardowo wbudowany jest również system czyszczenia powietrza z gazu etylenowego, który przyspiesza starzenie się produktów.

Całość sterowana poprzez dotykowy wyświetlacz, podświetlenie w oszczędnej technologii LED.


Funkcje

Wewnętrzny Dyspenser Wody

Ergonomicznie zlokalizowany w środku chłodziarki, zapewna chłodną, filtrowaną wodę.

System Filtrowania Powietrza

Wiele świeżych produktów wytwarza gaz etylenowy, naturalny składnik który przyspiesza procesy starzenia. Produkty Sub-Zero z serii zintegrowanej wyposażone są standardowo w anty-drobnoustrojowy filtr (opracowany wraz z NASA) który oczyszcza powietrza z etylenu, pleśni, wirusów oraz bakterii w 20 minutowych odstępach.

Standardowa wysokość

Wszystkie produkty serii zintegrowanej mają wysokość 2134mm co pozwala na połączenie z innymi produktami np. chłodziarkami do wina w jednym rzędzie.

Szuflady o Podwyższonej Wilgotności/Obniżonej Temperaturze

Szuflady zlokalizowane strategicznie bliżej parownika, co zapewnia temperaturę o kilka stopni niższą od pozostałej części chłodziarki. Specjalne uszczelnienie pozwala zachować wyższą wilgotność w środku.

Oświetlenie LED

Energooszczędne oświetlenie w technologii LED, które możesz dostosować do swoich preferencji.

Ekran Dotykowy

Interaktywny oraz intuicyjny ekran pozwala precyzyjne określić parametry pracy chłodziarki oraz zapewnia dostęp do wszystkich jej funkcji.

Krystaliczne Wnętrze, Półki Pokryte Nano-Technologią

Bardzo cienka warstwa powłoki zapobiega rozlewaniu się płynów, dzięki czemu wnętrze jest proste w czyszczeniu.

Zamykanie Drzwi i Szuflad Soft-Close

Funkcja znana z wysokiej jakości zabudowy meblowej, drzwi oraz szuflady domykają się same.

 Inne funkcje

  • System Filtracji Wody
  • Karty Świeżości
  • Szuflady z Przegrodami
  • Regulowana Przegroda na Nabiał
  • 3 Regulowane oraz 2 Stałe Półki w Drzwiach