Nowe podejście do chłodnictwa. Cała technologia znana z dużych modeli Sub-Zero została zaimplementowana do nowej serii zintegrowanej, która pozwoli się dopasować do każdej kuchni. Brak dekoracyjnego grilla, widocznych uchwytów pozwoli zabudować produkty w dowolną zabudowę meblową.

Zintegrowana seria Sub-Zero dba o wszystkie trzy filary optymalnego przechowywania żywności: precyzyjna kontrola temperatury, kontrola wilgotności oraz unikalny system filtrowania powietrza, który eliminuje bakterie, wirusy oraz pleśń.

Sub-Zero ICBIT-30RID to chłodziarka o szerokości 762mm, która zapewnia 397 litrów pojemności w przestrzeni na górze oraz dwóch pojemnych szufladach. Może być w pełni zintegrowana z dowolnymi frontami meblowymi, istnieje również możliwość zamówienia wysokiej jakości paneli ze stali nierdzewnej z uchwytami. Posiada również wewnętrzny dyspenser wody, która przechodzi przez zaawansowany system filtrów i jest zdatna to picia.

Jak wszystkie produkty serii zintegrowanej, wysokość produktu to 2134mm. Standardowo wbudowany jest również system czyszczenia powietrza z gazu etylenowego, który przyspiesza starzenie się produktów.

Całość sterowana poprzez dotykowy wyświetlacz, podświetlenie w oszczędnej technologii LED.


Funkcje

System Filtracji Wody

Zaprojektowany aby zredukować niebezpiecznie związki, wirusy i bakterie dla uzyskania najlepszej jakości wody. Łatwo wymienialny, kiedy chłodziarka poinformuje o końcu żywotności filtra.

Standardowa Wysokość

Wszystkie produkty serii zintegrowanej mają wysokość 2134mm co pozwala na połączenie z innymi produktami np. chłodziarkami do wina w jednym rzędzie.

Szuflady o Podwyższonej Wilgotności/Obniżonej Temperaturze

Szuflady zlokalizowane strategicznie bliżej parownika, co zapewnia temperaturę o kilka stopni niższą od pozostałej części chłodziarki. Specjalne uszczelnienie pozwala zachować wyższą wilgotność w środku.

Oświetlenie LED

Energooszczędne oświetlenie LED, które można skalować w zależności od upodobań.

Szuflady oraz Drzwi z Systemem Domykania

Ta funkcja, znana głównie z wysokiej jakości zabudowy meblowej, daje uczucie solidności linii zintegrowanej.

Ekran Dotykowy

Interaktywny oraz intuicyjny ekran pozwala precyzyjne określić parametry pracy chłodziarki oraz zapewnia dostęp do wszystkich jej funkcji.

Krystaliczne Wnętrze, Półki Pokryte Nano-Technologią

Bardzo cienka warstwa powłoki zapobiega rozlewaniu się płynów, dzięki czemu wnętrze jest proste w czyszczeniu.

Wewnętrzny Dyspenser Wody

Ergonomicznie zlokalizowany w środku chłodziarki, zapewna chłodną, filtrowaną wodę.

System Filtrowania Powietrza

Wiele świeżych produktów wytwarza gaz etylenowy, naturalny składnik który przyspiesza procesy starzenia. Produkty Sub-Zero z serii zintegrowanej wyposażone są standardowo w anty-drobnoustrojowy filtr (opracowany wraz z NASA) który oczyszcza powietrza z etylenu, pleśni, wirusów oraz bakterii w 20 minutowych odstępach.

 Inne funkcje

  • Szuflady z Przegrodami
  • Regulowana Przegroda na Nabiał
  • Zgodność ze Standardem Star Kosher


Dane techniczne

Szerokość 762 mm
Wysokość 2134 mm
Głębokość 610 mm
Klasa Energetyczna A+
Zużycie Energii 150 kWh/rok
Poziom Hałasu 42 db(A)
Pojemność Chłodziarki 397 L
Temperatura Chłodziarki 1-7 °C
Waga Transportowa 181 kg
Napięcie 220-240 V
Obciążenie Elektryczne 2.2 A
Podłączenie Elektryczne 13 A
Głębokość Półek 310 mm
Prześwit Drzwi 724 mm
Głębokość z Drzwiami 610 mm

Rezerwujemy możliwość do małych odchyleń od oficjalnych danych technicznych.