Nowe podejście do chłodnictwa. Cała technologia znana z dużych modeli Sub-Zero została zaimplementowana do nowej serii zintegrowanej, która pozwoli się dopasować do każdej kuchni. Brak dekoracyjnego grilla, widocznych uchwytów pozwoli zabudować produkty w dowolną zabudowę meblową.

Zintegrowana seria Sub-Zero dba o wszystkie trzy filary optymalnego przechowywania żywności: precyzyjna kontrola temperatury, kontrola wilgotności oraz unikalny system filtrowania powietrza, który eliminuje bakterie, wirusy oraz pleśń.

Chłodziarko-Zamrażarka Sub-Zero ICBIT-36CIID zapewnia 359 litrów pojemności chłodziarki oraz 130 litrów pojemności zamrażarki, która znajduje się w dwóch szufladach.

Unikalny dla marki jest system dwóch oddzielnych obiegów powietrza - dla chłodziarki i zamrażarki, gdyż każda z tych przestrzeni potrzebuje odmiennych parametrów. Chłodne i wilgotne powietrze dla chłodziarki oraz bardzo zimne i suche powietrze dla zamrażarki. Dzięki temu żywność pozostaje dłużej świeża, a w zamrażarce nie znajdziemy grama szronu.

Wbudowany system filtrowania powietrza, eliminuje starzenie się produktów a system filtrowania wody zapewni nam nie tylko bezzapachowy lód w automatycznej kostkarce ale i wodę zdatną do picia.

Wnętrze pokryte nanotechnologią, która zapobiega rozlewaniu się płynów oraz ułatwia czyszczenie - podświetlenie w technologii LED a całość intuicyjnie sterowana poprzez dotykowy wyświetlacz.

Zintegrowane produkty Sub-Zero można zabudować w dowolne panele meblowe bądź zamówić wysokiej jakości fronty ze stali nierdzewnej wraz z uchwytami.


Funkcje

System Filtracji Wody

Zaprojektowany aby zredukować niebezpiecznie związki, wirusy i bakterie dla uzyskania najlepszej jakości wody. Łatwo wymienialny, kiedy chłodziarka poinformuje o końcu żywotności filtra.

Standardowa Wysokość

Wszystkie produkty serii zintegrowanej mają wysokość 2134mm co pozwala na połączenie z innymi produktami np. chłodziarkami do wina w jednym rzędzie.

Szuflady o Podwyższonej Wilgotności/Obniżonej Temperaturze

Szuflady zlokalizowane strategicznie bliżej parownika, co zapewnia temperaturę o kilka stopni niższą od pozostałej części chłodziarki. Specjalne uszczelnienie pozwala zachować wyższą wilgotność w środku.

Oświetlenie LED

Energooszczędne oświetlenie LED, które można skalować w zależności od upodobań.

Szuflady oraz Drzwi z Systemem Domykania

Ta funkcja, znana głównie z wysokiej jakości zabudowy meblowej, daje uczucie solidności linii zintegrowanej.

Ekran Dotykowy

Interaktywny oraz intuicyjny ekran pozwala precyzyjne określić parametry pracy chłodziarki oraz zapewnia dostęp do wszystkich jej funkcji.

Krystaliczne Wnętrze, Półki Pokryte Nano-Technologią

Bardzo cienka warstwa powłoki zapobiega rozlewaniu się płynów, dzięki czemu wnętrze jest proste w czyszczeniu.

Wewnętrzny Dyspenser Wody

Ergonomicznie zlokalizowany w środku chłodziarki, zapewna chłodną, filtrowaną wodę.

Automatyczna Kostkarka

Posiada funkcję "max ice", która zwiększa wydajność o 30% na okres 24 godzin.

System Podwójnych Kompresorów

Dla chłodziarki oraz dla zamrażarki istnieją dwa oddzielne systemy chłodzenia, z których każdy ma swój kompresor. Dzięki temu Twoje lody w zamrażarce są bardziej kremowe, sałata chrupiąca a lód z kostkarki nie pachnie rybą. Wszystko abyś miał największa przyjemność z przebywania w kuchni.

System Filtrowania Powietrza

Wiele świeżych produktów wytwarza gaz etylenowy, naturalny składnik który przyspiesza procesy starzenia. Produkty Sub-Zero z serii zintegrowanej wyposażone są standardowo w anty-drobnoustrojowy filtr (opracowany wraz z NASA) który oczyszcza powietrza z etylenu, pleśni, wirusów oraz bakterii w 20 minutowych odstępach.

 Inne funkcje

  • Regulowana Przegroda na Nabiał
  • Zgodność ze Standardem Star Kosher


Dane techniczne

Szerokość 914 mm
Wysokość 2134 mm
Głębokość 610 mm
Klasa Energetyczna A+
Zużycie Energii 399 kWh/rok
Poziom Hałasu 44 db(A)
Pojemność Chłodziarki 359 L
Temperatura Chłodziarki 1-7 °C
Waga Transportowa 209 kg
Napięcie 220-240 V
Obciążenie Elektryczne 3.1 A
Podłączenie Elektryczne 13 A
Produkcja Lodu 1.8-3.0 kg/dzień
Pojemność Zamrażarki 130 L
Temperatura Zamrażarki -15 - -21 °C
Głębokość Półek 310 mm
Głębokość z Drzwiami 610 mm
Prześwit Szuflad 876 mm
Strefy Temperatur 3

Rezerwujemy możliwość do małych odchyleń od oficjalnych danych technicznych.