Wznieś toast za lepsze przechowywanie wina. Chłodziarki Sub-Zero wykraczają poza standardową definicję tego produktu, zawierając szereg technologii, który chroni cenne butelki przed: światłem, ciepłem, wilgotnościa oraz wibracjami. Tak jak wino jest uzupełnieniem dania, tak chłodziarki na wino Sub-Zero są uzupełnieniem wystroju Twojego wnętrza. Przemyślany design sprawia, że ich posiadanie to sama przyjemność.

Dwie oddzielne strefy temperatury, każde oddzielone od siebie i sterowane cyfrowo, pozwalają na uzyskanie optymalnych warunków przechowania w jednym urządzeniu. System mikroprocesorów czuwa nad temperaturą z dokładnością do jednego stopnia. Szyba z filtrem UV chroni przed oddziaływaniem światła. Cichy system kompresorów pozbawiony jest również wibracji, co ważne przy najdelikatniejszych winach. Półki są w pełni wysiwane na specjalnych prowadnicach. Rezultat? Perfekcyjne warunki i perfekcyjne wino.

Nowy model o szerokości 762mm z serii zintegrowanej, nie posiada widocznych zawiasów czy dekoracji, co pozwala na prosty montaż w zabudowie meblowej. Można zamówić dodatkowo panele z wysokiej jakości stali nierdzewnej z uchwytami Sub-Zero. Przechowuje do 146 butelek wina.


Funkcje

Wróg nr 1 - Ciepło

Nikt nie lubi przedwczesnego starzenia. Ciepło oraz niestabilna temperatura powodują, że ten proces dotyka wina. Sub-Zero zapewnia stałą temperaturę w dwóch niezależnych strefach. Każda może pracować w zakresie od 5 do 18 stopni C. Cyfrowa kontrola utrzymuje temperaturę z dokładnością do jednego stopnia.

Wróg nr 2 - Światło

Światło przyspiesza starzenie się wina oraz niszczy jego aromat. Dlatego wielu producentów wina stosuje ciemne butelki. Niewidoczne promieniowanie UV przejdzie przez ciemne szkło, które stosuje wielu producentów winiarek. Produkty Sub-Zero wyposażone są w szkło z filtrem, które chroni nawet przy dużej ekspozycji winiarki na słońce.

Wróg nr 3 - Wilgotność

Wilgotność dla win powinna być na bardzo wyśrodkowanym poziomie. Za mało powoduje wysychanie i zmniejszanie się korka, za dużo sprawia, że etykiety się odklejają i gniją. System podwójnych parowników Sub-Zero, po każdym na strefę temperatury, powodują że wilgotność jest bardzo stabilna.

Wróg nr 4 - Wibracje

Agresywny, głośny kompresor może zakłócić spokój w domu a mechaniczne wibracje zniszczą delikatne wina jak np. Pinot Grigio. Sub-Zero wykorzystuje ciche kompesory, które nie powodują wibracji. Półki mają system prowadnic, który bezszelestnie oferuje do nich dostęp.

 Inne funkcje

 • Nowy system inwentaryzacji pozwala na zorganizowanie porządku
 • Dotykowy panel kontrolny pozwala na sterowanie wszystkimi funkcjami chłodziarki
 • Dwie strefy temperatury w zakresie 5-18 stopni C
 • 5 półek na górze, 9 półek w dolnej części
 • Półka ekspozycyjna
 • Pojemność na 146 butelek (0.75l)
 • Szklane drzwi umożliwiające podgląd; filtr UV
 • Półki odporne na rdzę, łożyska kulkowe, całość zakończona drewnem wiśniowym
 • Dyskretne podświetlenie
 • Zabezpieczony, kompresor o niskich wibracjach
 • Blokada kąta otwarcia drzwi 90 stopni
 • Opcjonalny zamek drzwi
 • Opcjonalne półki na wina deserowe o mniejszej pojemności
 • Opcjonalny samo regulujący się humidor na cygara z kontrolą wilgotności


Dane techniczne

Szerokość 762 mm
Wysokość 2134 mm
Głębokość 610 mm
Klasa Energetyczna A+
Zużycie Energii 140 kWh/rok
Poziom Hałasu 42 db(A)
Waga Transportowa 182 kg
Napięcie 220-240 V
Obciążenie Elektryczne 0.3 A
Podłączenie Elektryczne 13 A
Prześwit Drzwi 724 mm
Strefy Temperatur 2
Strefa na Butelki 146 (à 0,75 L)
Temperatury Wina 5-18 °C

Rezerwujemy możliwość do małych odchyleń od oficjalnych danych technicznych.